دستگاه های DVR

ریست پسورد DVR

پسورد dvr

ریست پسورد DVR :

برای ریست پسورد DVR، جدا از هر برند دستگاه DVR که استفاده میکنید، میتوانید از تیم متخصصین ذره‌بین کمک بگیرید. با استفاده از دکمه زیر شما میتوانید با تیم پشتیبانی ذره‌بین ارتباط برقرار کرده و پس از فرستادن مشخصات ضروری، تیم متخصصین ذره‌بین، رمز عبور دستگاه را برای شما ارسال خواهند کرد.

رمز عبور پیشفرض دستگاه های DVR :

دستگاه های DVR را وقتی خریداری میکنید، به صورت پیشفرض دارای رمز های عبوری مانند ۴۳۲۱ و admin هستند. البته قطعا با توجه به برند سازنده دستگاه DVR، این رمز های عبور پیشفرض نیز متفاوت خواهند بود. هر برندی از رمز عبوری متفاوت و مخصوص به خود استفاده میکند.

یافتن پسورد DVR پیشفرض :

قطعا پیدا کردن پسورد پیشفرض DVR کار سختی نخواهد بود. چراکه هر شرکتی برای سهولت استفاده کاربران خود، رمز عبور پیشفرض را بر روی کارتن محصول یا دفترچه راهنمای آن حک میکند. پس شما با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه DVR خود خواهید توانست رمز عبور پیشفرض آن را پیدا کرده و از آن استفاده کنید.

پسورد dvr
ریست پسورد dvr

فراموش کردن پسورد DVR :

فهمیدیم که پیدا کردن پسورد پیش فرض دستگاه DVR کار سختی نیست. اما زمانی ممکن است که ما رمز عبوری که خودمان تعریف کرده ایم را فراموش کنیم. اینجاست که کار برای وارد شدن به دستگاه DVR بسیار مشکل میشود. در چنین زمانی تنها راه حل ریست کردن پسورد DVR و یا بدست آوردن رمز گم شده میباشد.

طریقه ریست کردن پسورد DVR :

اگر شما رمز عبور دستگاه DVR خود را گم کرده یا فراموش کرده اید، اصلا نگران نباشید. تیم ذره‌بین اینجاست تا در مواقع ضروری به شما کمک کرده و مشکلاتتان را حل کند. تیم متخصصین ذره‌بین با سالها تلاش و آزمون و خطا در زمینه تعمیر دستگاه های DVR، قادر به ریست پسورد این دستگاه ها نیز میباشند. پس تنها کاری که باید بکنید، ارتباط با ذره‌بین خواهد بود.

ریست پسورد DVR در بیرجند :

ذره‌بین اولین و تنها شعبه تعمیرات تخصصی دستگاه های DVR در بیرجند است که قادر به ریست پسورد دستگاه های DVR نیز میباشد؛ پس چنانچه در شهر بیرجند زندگی میکنید، میتوانید با مراجعه حضوری به مغازه ذره‌بین، تمامی تعمیرات دستگاه های خود را به ما بسپارید. اعتماد شما قطعا بزرگ ترین سرمایه ماست.

پسورد dvr
ریست پسورد dvr در بیرجند

تعمیرات برای افراد خارج از بیرجند :

تیم ذره بین تعمیرات دستگاه های افرادی که خارج از بیرجند هستند را نیز بر عهده خواهد گرفت. اما توجه داشته باشید که ریست پسورد DVR ربطی به محل زندگی شما نخواهد داشت. چرا که بدون نیاز به مراجعه حضوری و فرستادن دستگاه DVR، تیم ذره‌بین قادر به ریست پسورد دستگاه شما خواهد بود.

سطح دشواری ریست پسورد :

شاید فراموش کردن پسورد ویندوز یا گوشی موبایل قدیمی زیاد نگران کننده نباشد؛ چراکه با مراجعه به هر مغازه تعمیراتی میتوان ویندوز را عوض کرده یا گوشی را فلش زد. اما در زمینه دستگاه های DVR کمی این قضیه متفاوت تر خواهد بود. ریست پسورد دستگاه های DVR کاریست دشوار و حرفه ای که نیازمند تجربه و تخصص میباشد.

مدت زمان ریست پسورد DVR :

با این که کارهای حرفه ای و تخصصی میتوانند زمان زیادی را به خود اختصاص دهند، اما ذره‌بین سعی در انجام کارها در کمترین و سریع ترین زمان ممکن برای مشتریان خود دارد. در نتیجه پس از فرستادن اطلاعات لازم برای بخش پشتیبانی، ریست کردن پسورد دستگاه شما حداکثر تا یک روز کاری زمان خواهد برد.

آموزش های ویدیویی ذره‌بین :

در زمینه ریست پسورد قطعا ویدیو ها و پکیج هایی توسط تیم تولید محتوای ذره بین منتشر خواهد شد. تیم ذره‌بین با سایر تیم ها و وبسایت هایی که در شهرستان بیرجند فعالیت دارند، رابطه و همکاری فعالی دارد. یکی از این وبسایت های مستقر در بیرجند نیز وبسایت آموزشگام میباشد. پس تمامی ویدیو ها و پکیج های آموزشی ذره‌بین در این وبسایت منتشر خواهند شد.

ذره‌بین را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *