تماس با ما :

راه های تماس با ما :

مدت زمان پاسخگویی :

لازم به ذکر است که روند پاسخگویی به سوالات و پیشنهادات پرسیده شده در بخش تماس با ما، بین ۱ الی ۴۸ ساعت متغیر خواهد بود؛ دلیل این امر، حجم بالای تماس های ورودی از طرف شما کاربران میباشد. چنانچه در زمینه های هوشمند سازی و ایمن سازی اماکن نیازمند پشتیبانی و مشاوره رایگان هستید، با ما تماس بگیرید. همواره بزرگترین هدف تیم ذره‌ بین، برقراری امنیت و هوشمند سازی اماکن شما کاربران گرامی بوده است؛ پس روی کمک ما حساب کنید.

فرم تماس با ذره‌بین :

راه های زیادی برای ارتباط گرفتن و تماس با تیم ذره بین برای شما کاربران گرامی فراهم گردیده است. یکی دیگر از این راه های ارتباطی، پر کردن فرم روبه رو خواهد بود. شما با پر کردن موارد خواسته شده در فرم پیش رو و ارسال کردن پیغام خود میتوانید با واحد پشتیبانی ذره‌بین ارتباط برقرار کنید. انتقادات، پیشنهادات و نظرات شما به گوش ما خواهد رسید و ما نیز برای رفع مشکلات پیش آمده تمام سعی خودمان را خواهیم کرد.

هدف ما همواره جلب رضایت مشتری بوده است. پس نظرات و پیشنهادات شما بهترین راه حل برای رفع مشکلات و جلب نظر کاربران خواهد بود. دقت کنید که ایمیل خواسته شده را درست وارد کنید؛ چراکه در صورت اشتباه وارد کردن ایمیل، هیچ راه ارتباطی برای دریافت پاسخ خود نخواهید داشت.

    ذره‌بین را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

    تماس با ما