استرداد در ذره‌بین :

استرداد به معنای باز پس گیری میباشد. دقیقا همان چیزی که میتواند خیال کاربران وبسایت را از هر جهتی راحت کند. وقتی شخصی اقدام به خرید کالایی میکند، سیستم فروشنده باید امکان پس دادن و عودت کالا را نیز برای کاربران خود فراهم کند. چراکه ممکن است کالای مدنظر مطابق تعاریف گفته شده نبوده یا مشکل داشته باشد.

آیا کالای خریده شده پس گرفته میشود ؟

هدف ذره‌بین علاوه بر تامین امنیت منازل و اماکن، جلب نظر و توجه کاربران بوده است. کاربران همواره لایق دریافت بهترین کالا ها با بهترین شرایط بسته بندی خواهند بود. چنانچه قصوری در بسته بندی، تحویل و عملکرد کالا وجود داشته باشد، استرداد کالا قطعا لازم به اجرا بوده و این چیزیست که ذره‌بین خود را موظف به رعایت آن میداند.

قوانین و سیاست های استرداد کالا :

به دلیل زمان و انرژی مفیدی که صرف طراحی و مدیریت سایت میشود، پس گرفتن تمامی کالاهای فروخته شده صرفا به دلیل پشیمان شدن خریدار، امکان پذیر نیست. پس در روند مرجوعیت و عودت کالا باید قوانین و سیاست هایی وجود داشته باشد که موجب جلوگیری از خسارت طرفین شود. این قوانین در ادامه ذکر خواهد شد.

استرداد
عودت کالا

نقص در عملکرد کالا :

کالای هایی که در ذره‌بین به فروش میرسند، از نظر عملکردی مورد بررسی قرار گرفته و کاملا سالم و بی نقص هستند. زمانی که ما چنین ادعایی میکنیم، پس مشتریان ما حق دارند که انتظار بهترین کیفیت و عملکرد را از محصولات ما داشته باشند. در نتیجه هرگونه نقص در عملکرد کالا، خراب بودن یا ناسالم بودن قطعات خریداری شده، ذره‌بین را موظف به باز پس گیری کالا و تعویض آن خواهد کرد.

تفاوت کالا با مشخصات ذکر شده :

کاربران ما حق دارند تا دقیقا کالایی که مشخصات آن در وبسایت ذکر شده است را دریافت کنند. پس چنانچه کالای دریافتی دارای مغایرت هایی با مشخصات ذکر شده در وبسایت بود، کاربران حق عودت کالا را خواهند داشت و ذره‌بین موظف به باز پس گیری کالا خواهد بود. هرچند که ذره‌‎بین، کیفیت و اصالت کالاهای خود را تضمین میکند.

کالاهای کارکرده و دست دوم :

ذره‌بین فروشنده کالاهای کاملا سالم و استفاده نشده میباشد. یعنی قطعاتی که در وبسایت ذره‌بین به فروش میرسند، دست دوم نبوده و کارکرده نیستند. پس چنانچه کالای دریافتی کاربران دست دوم بوده یا نشانه هایی در آن وجود داشته باشد که نمایان کننده استفاده شدن این کالا باشد، کاربران حق عودت کالا را خواهند داشت.

واریز وجه پس از استرداد :

چنانچه دلیل استرداد کاربران مطابق قوانین ذکر شده و مورد قبول باشد، پس از استرداد کالا، مبلغ پرداخت شده توسط کاربر در ازای خرید کالا به حساب بانکی کاربر بازگشت داده خواهد شد. لازم به ذکر است که کالای عودت داده شده، باید به دست شرکت ذره‌بین برسد تا پس از بررسی و تایید اصالت کالا، مبلغ کالا عودت داده شود.

توجه نمایید که تا ۷ روز پس از دریافت کالا، فرصت عودت و بازگردانی کالا را خواهید داشت

دوربین بالت داهوا مدل DH-HAC-B2A21P

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

دزدگیر سیم کارتی GMK مدل Q1

۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان

دوربین بالت V380 مدل IPC-V380-K6

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان

فلش مموری کویین تک مدل Nano ظرفیت ۱۶ گیگابایت

۸۰,۰۰۰ تومان

کارت حافظه MicroSDHC لوتوس ظرفیت ۱۶ گیگابایت

۹۴,۵۰۰ تومان

دانگل HDMI میرا اسکرین مدل M2 Pro

۳۵۰,۰۰۰ تومان

سوییچ شبکه ۵ پورت Tenda مدل S105

۲۲۰,۰۰۰ تومان

شارژر دیواری KOLUMAN مدل KC-H900

۱۱۵,۰۰۰ تومان